Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 2
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » O společnosti

O společnosti

Naše společnost byla založena 4. ledna 2010 dvěma společníky, jako společnost s ručením omezeným, vedená u Krajského soudu v Ostravě, spisová značka C 34524.

 

Společnost byla založena na základech dlouholetých zkušeností v našem oboru, a to již od roku 2000, kdy byl pan Martin Vehovský jmenován, Krajským soudem v Ostravě, znalcem. Již v této době působil na trhu s nabídkou oceňování nemovitostí pro účely bank, FÚ, soudů, dražeb, exekucí či pozůstalostního řízení. 

 

Po zapojení další generace se z nás stala rodinná firma, nyní již s dlouholetou tradicí, přátelským přístupem a pružnou pracovní dobou, přesně tak, jak Vám to vyhovuje. Rovněž se naše služby rozšířily, a to více směry - nákup a prodej nemovitostí vč. veškerého právního servisu, vyhotovení smluv, prohlášení vlastníka nemovitosti, zřízení či zrušení věcných břemen, oceňování nemovitostí pro veškeré účely (banky, FÚ, soudy, dražby, exekuce, pozůstalostní řízení), oceňování věcných břemen, zprostředkování půjček a úvěrů, sjednání pojištění (životní, cestovní, majetkové), zprostředkování spoření (stavební, penzijní), investiční zprostředkování a poradenství, správa majetku, marketingová a reklamní činnost, vedení účetnictví, finanční poradenství, poradenství ve věci nemovitostí ohrožených exekucemi a spoustu dalšího.

 

Jsme rádi, že Vám můžeme pomáhat v uspokojení Vašich snů nového bydlení a s tím spojených náležitostí. 

 

Děkujeme, že při tom můžeme být s Vámi. 

Kravařská realitní, s.r.o.